Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Winnsen Industry Co., Ltd.

 

 

O branży Winnsen

Założona w 2006 roku firma Winnsen Industry jest wiodącym producentem produktów samoobsługowych, w tym inteligentnych szafek i automatów sprzedających.Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży, najnowocześniejsze produkty Winnsen wyposażone są w wykwalifikowaną jednostkę sprzętową, łatwy w użyciu interfejs oprogramowania i pełny zestaw opcji dostosowywania.

 

* Projektowanie i produkcja sprzętu

* Rozwój oprogramowania i integracja

* Konsultacje eksperta ds. produktu/projektu

* Międzynarodowy Certyfikat Jakości

* Wsparcie techniczne i obsługa posprzedażna

 

 

Profesjonalna sprzedaż / inżynier / zespół badawczo-rozwojowy

Mamy biegle anglojęzyczny zespół sprzedaży, który komunikuje się z klientami na całym świecie, aby zrozumieć ich wymagania.Nasz zespół inżynierów mechanicznych posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.Nie tylko mogą zaoferować profesjonalną obsługę projektową, ale również mogą zapewnić fachowe konsultacje.Ponadto Winnsen Industry posiada własny zespół inżynierów ds. elektroniki i oprogramowania.We własnym zakresie opracowujemy oprogramowanie stacji ładowania telefonów, szafek elektronicznych i automatów sprzedających, a także akceptujemy przebieg prac celnych i interfejs użytkownika.

 

 

Jesteśmy ISOCcertyfikowany

Dzięki najnowszej maszynie do cięcia laserowego, giętarce CNC, spawarce itp. Cała produkcja odbywa się pod jednym dachem, dzięki czemu Winnsen Industry może kontrolować jakość produktu i terminowość dostaw.Winnsen Industry posiada certyfikat ISO na wszystkie procesy związane z klientem, dostarczając obiektywnych dowodów najwyższych środków kontroli procesu i jakości.

 

 

Eksportuj do ponad 50 krajów

Dziś Winnsen Industry eksportuje produkty do ponad 50 krajów, a my zdobyliśmy wysoką reputację nie tylko dzięki opracowywaniu produktów najwyższej jakości, ale także dzięki elastyczności, łatwości współpracy i stojąc za wszystkimi aspektami naszej pracy.Nasze potężne platformy oprogramowania i systemy sprzętowe współpracują ze sobą, aby zapewnić najbardziej stabilną wydajność przy maksymalnej elastyczności.

 

 

Skontaktuj się z nami już dziś

Skoncentrujemy się na Twojej potrzebie biznesowej i celu rynkowym i przyczynimy się do ich realizacji, możemy przygotować rozwiązanie „pod klucz” w oparciu o Twoje wymagania, aby odnieść sukces.Winnsen Industry, dumny z tego, że jest jednym z czołowych producentów sprzętu samoobsługowego, ma pasję, wiedzę i zasoby, aby zapewnić Ci doskonałą obsługę teraz i na zawsze.

 

 

Historia

Historia firmy

 

Winnsen Industry Co., Ltd.

 

 

Global Winnsen

Winnsen Industry Co., Ltd.

Usługa

Winnsen Industry - profesjonalista w zakresie rozwiązań samoobsługowych

Od 2006 roku Winnsen jest wiodącym dostawcą rozwiązań samoobsługowych o wysokim bezpieczeństwie. Asortyment obejmuje zabezpieczoną stację ładowania telefonów komórkowych, automat, szafkę do doręczania paczek, szafkę na bagaż, szafkę na pranie, szafkę na wynajem, cyfrowe oznakowanie LCD i kiosk. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługę one stop.

Dzięki doświadczeniu w ponad 3000 projektach Winnsen wie, jak zaprezentować odpowiedni produkt / produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Nasz zespół

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. John Liu
Tel : 86-138-0622-0600
Faks : 86-512-5891-8899
Pozostało znaków(20/3000)