Firma Winnsen Industry jest dumna z tego, że znalazła się na liście analiz rynku zautomatyzowanych terminali dostaw paczek w latach 2014-2025

April 27, 2021
najnowsze wiadomości o firmie Firma Winnsen Industry jest dumna z tego, że znalazła się na liście analiz rynku zautomatyzowanych terminali dostaw paczek w latach 2014-2025

najnowsze wiadomości o firmie Firma Winnsen Industry jest dumna z tego, że znalazła się na liście analiz rynku zautomatyzowanych terminali dostaw paczek w latach 2014-2025  0

 

 

Przemysł Winnsena jest dumny, że znajduje się na liście w Analiza rynku automatycznych terminali doręczania paczek 2014-2025przez Research and Markets, przełomowy raport identyfikujący największych światowych dostawców paczkomatów w ciągu ostatnich 10 lat. .To dla nas zaszczyt, że jesteśmy jedynym chińskim dostawcą paczkomatów wymienionym w tym raporcie.


Ten raport analizuje rynek paczkomatów według lokalizacji wdrożenia (wewnątrz, na zewnątrz), według przeznaczenia końcowego (rząd, handel detaliczny, wysyłka i logistyka), według regionu i prognoz segmentów.


Winnsen Industry jest pionierem w dostarczaniu paczkomatowych rozwiązań „ostatniej mili”, od 2009 roku eksportujemy nasze produkty do ponad 50 krajów i staliśmy się wiarygodnym partnerem dla e-commerce, logistyki, firm nieruchomościowych i usług pocztowych na całym świecie.


Teraz możemy zaoferować rozwiązanie „pod klucz” w następujący sposób:

1. Konsultacje dotyczące rozmieszczenia, projektu, konfiguracji i przepływu pracy

2. Szafy ubraniowe na wymiar;

3. Dostosowane oprogramowanie interfejsu użytkownika

4. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

5. Różne opcje dostępności urządzeń peryferyjnych lub funkcji, takie jak dach, kamera monitorująca i energia słoneczna

6. Platforma zdalnego sterowania i obsługa integracji API

 

O badaniach i rynkach

Research and Markets to największy na świecie sklep z badaniami rynku z klientami na całym świecie, w tym ponad 450 klientów z listy Fortune 500, którzy decydują się na zakup badań od nich.

„Dokładne dane rynkowe mają kluczowe znaczenie dla skutecznej strategii biznesowej.Naszym celem jest dostarczanie potrzebnych informacji”.powiedział Cliff Sheridan, dyrektor generalny ds. badań i rynków.