products

Stacje ładujące do telefonów komórkowych Winnsen Bill Paymenting dla ładowania wielu urządzeń

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Winnsen
Orzecznictwo: CE, FCC
Numer modelu: APC-06A-4
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Varies based on different options
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: W zależności od dostępności zapasów
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
Orzecznictwo: CE,FCC użyć: Telefon komórkowy
Dane wejściowe: AC 100-240V 50 / 60Hz

opis produktu

Stacja ładująca urządzenia do ładowania urządzeń dla telefonów komórkowych

Opis:


Winnsen Innovative Wall Mounted Bill Payment Telefon komórkowy Ładowanie kiosku 24-godzinne terminale samoobsługowe APC-06A-4 ma kompaktową konstrukcję, integruje szafkę depozytową, ładowarkę do telefonu i 43-calowy ekran reklamowy LCD jako "trzy w jednym".


Dane techniczne:

Nazwa produktu
Telefon komórkowy stacji ładującej kiosku
Waga
78 kg
Ekran
43-calowy ekran dotykowy
Marka paneli
Oryginalny panel AUO
System operacyjny
System Android
3G / WIFI / LAN
Opcjonalny
Zdalne zarządzanie
Opcjonalny
Światło drzwi
Zielone Światło dla pustych drzwi, Czerwone światło dla zajętych drzwi
Głośniki
Dostępny
Wtyczki Charge
Iphone lightening, USB typu C, micro USB
Szafka
6 cyfrowych szafek do ładowania 6 telefonów komórkowych i tabletów w tym samym czasie

Oprócz generowania dochodu poprzez usługę ładowania, możesz również zarabiać, sprzedając reklamę na 15-calowym wyświetlaczu LCD. W porównaniu z tradycyjnymi oznakowaniami cyfrowymi i odtwarzaczem reklam LCD, mobilne kioski do ładowania firmy Winnsen przyciągają więcej osób do oglądania filmów promocyjnych i zdjęć, ponieważ są wyposażone w funkcję ładowania. Osoby korzystające z kiosków z telefonami mobilnymi w Winnsen chętnie oglądają reklamy, ponieważ mogą mieć na nie naładowane urządzenie.
Funkcje:

1. Interfejs wielojęzykowy

APC-06D-1 może współpracować z różnymi językami w interfejsie użytkownika, a także z opcją wyświetlania wielu języków. Użytkownicy mogą wybierać swoje ojczyste języki, zanim zaczną pobierać lub pobierać telefony komórkowe. Te zalety sprawiają, że jest on szczególnie popularny w międzynarodowych lokalizacjach, takich jak lotnisko, międzynarodowa wystawa, duże imprezy itp.

2. 43-calowy ekran dotykowy
43-calowy ekran dotykowy wyświetla instrukcje obsługi w tekstach i obrazach, użytkownik może z łatwością zrozumieć, jak obsługiwać kioski do ładowania telefonu komórkowego Winnsen. Dzięki szybkiej i aktywnej reakcji z ekranu dotykowego użytkownicy z różnych krajów lubią ładować swój telefon komórkowy w kiosku Winnsen. Oferuje użytkownikowi doskonałe wrażenia użytkownika, mile widziane przez te najlepsze lokalizacje.

3. 6 Zabezpieczonych szafek elektronicznych
APC-06D-1 umożliwia ładowanie jednocześnie 6 telefonów komórkowych / iPadów. Jedna z dywizji Winnsen specjalizuje się w produkcji szafek, z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie metalowych szafek i ponad 8-letnim doświadczeniem w zakresie zaawansowanych szafek elektronicznych, Winnsen wie, jak zrobić dobrze zabezpieczoną elektroniczną szafkę do ładowania telefonów komórkowych / iPadów.

4. Światło LED
6 elektronicznych szafek jest wyposażonych w oświetlenie LED w środku. Nie tylko uatrakcyjnia stację ładującą, ale także pełni funkcję wskaźnika. Wszystkie puste szafki będą miały zielone światło, a użytkownik będzie wiedział, że do ładowania dostępne są zielone szafki. Wszystkie zajęte szafki mają czerwone światło w środku, na wypadek gdyby użytkownik zobaczył wszystkie 6 szafek na czerwono, wiedziałoby, że musi jechać do innych pobliskich stacji ładowania, aby naładować swoje urządzenie.

5. Funkcja raportu
APC-06D-1 oferuje funkcję raportowania do analizy codziennej pracy i przyszłego biznesplanu.


Szczegóły kontaktu
Ryan

WhatsApp : 8613806220600