Winnsen Industry Co., Ltd.

  • Chiny Winnsen Industry Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Winnsen Industry Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Winnsen Industry Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Winnsen Industry Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Winnsen Industry Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent
marki: Winnsen
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 5,000,000-10,000,000
Rok założenia: 2003
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

O firmie Winnsen Industry

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży, Winnsen Industry jest wiodącym producentem produktów samoobsługowych, w tym cyfrowych oznakowań i kiosków, cyfrowych szafek i automatów vendingowych. Nasze najnowocześniejsze produkty zawierają wykwalifikowaną jednostkę sprzętową, łatwy w obsłudze interfejs oprogramowania oraz pełny zestaw opcji dostosowywania.

* Projektowanie i produkcja sprzętu

* Rozwój i integracja oprogramowania

* Konsultacje eksperckie dotyczące produktu / projektu

* Międzynarodowy certyfikat jakości

* Wsparcie techniczne i serwis posprzedażny

Profesjonalny sprzedawca / inżynier / zespół badawczo-rozwojowy

Mamy biegły anglojęzyczny zespół sprzedaży, który komunikuje się z klientami na całym świecie, aby zrozumieć ich wymagania. Nasz zespół inżynierii mechanicznej ma doświadczenie w tej dziedzinie od ponad 20 lat. Mogą nie tylko zaoferować profesjonalną obsługę projektową, ale także fachową konsultację. Ponadto Winnsen Industry ma własny zespół inżynierów elektroników i programistów. Własne oprogramowanie tworzymy w telefonicznych stacjach ładujących, szafkach elektronicznych i automatach oraz akceptujemy odprawę celną i interfejs użytkownika.

Posiadamy certyfikat ISO

Dzięki najnowszej wycinarce laserowej, giętarce CNC, spawarce itp. Cała produkcja odbywa się pod jednym dachem, dzięki czemu Winnsen Industry może kontrolować jakość produktu i terminowość dostaw. Winnsen Industry posiada certyfikat ISO na wszystkie procesy zorientowane na klienta, co zapewnia obiektywne dowody najwyższych środków kontroli procesu i jakości.

Eksportuj ponad 50 krajów

Dzisiaj Winnsen Industry eksportuje produkty do ponad 50 krajów, a my zasłużyliśmy sobie na dobrą reputację nie tylko w opracowywaniu produktów najwyższej jakości, ale także za szybkość reagowania, łatwość obsługi i wsparcie za wszystkie aspekty naszej pracy. Nasze wydajne platformy oprogramowania i systemy sprzętowe współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci najbardziej stabilną wydajność i maksymalną elastyczność.

Skontaktuj się z nami już dziś

Skoncentrujemy się na Twojej potrzebie biznesowej i celu rynkowym i będziemy się do niej przyczyniać, możemy przygotować rozwiązanie pod klucz w oparciu o Twoje wymagania, abyś odniósł sukces. Winnsen Industry, dumny z bycia jednym z najlepszych producentów urządzeń do samoobsługi, ma pasję, wiedzę i zasoby, aby zapewnić Ci doskonałą obsługę teraz i na zawsze.

Historia

Globalny Winnsen

Usługa

Winnsen Industry - profesjonalista w zakresie rozwiązań samoobsługowych

Od 2006 roku Winnsen jest wiodącym dostawcą rozwiązań samoobsługowych o wysokim bezpieczeństwie. Asortyment obejmuje zabezpieczoną stację ładowania telefonów komórkowych, automat, szafkę do doręczania paczek, szafkę na bagaż, szafkę na pranie, szafkę na wynajem, cyfrowe oznakowanie LCD i kiosk. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługę one stop.

Dzięki doświadczeniu w ponad 3000 projektach Winnsen wie, jak zaprezentować odpowiedni produkt / produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Nasz zespół

 

 

 

Zostaw wiadomość