Dom

Winnsen Industry Co., Ltd.

dobra jakość LCD Digital Signage na sprzedaż
dobra jakość LCD Digital Signage na sprzedaż
Jest podekscytowany, że tak szybko otrzymujemy maszynę, jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu i usługi!

—— Gustavo Castillo

Otrzymaliśmy szafki, produkt jest świetny i wysokiej jakości. Doceniam to!

—— Ron Baker

Dzisiaj otrzymałem kiosk do ładowania i wygląda to bardzo ładnie, mogę robić wiele rzeczy, mając konkurencyjny koszt i wspaniałą usługę.

—— Lisa Ruszczak

Im Online Czat teraz

Winnsen Industry Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : Winnsen
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 80% - 90%

O Winnsen Industry

Winnsen Industry Co., Ltd. przewodzi projektowaniu i produkcji rozwiązań samoobsługowych. Z siedzibą główną w prowincji Jiangsu, nasz zakład produkcyjny i rozwojowy o powierzchni 78 000 stóp kwadratowych jest w pełni poświęcony sztuce samoobsługi.

* Projektowanie sprzętu i produkcja

* Rozwój oprogramowania i integracja

* Konsultacje ekspertów

* Międzynarodowy certyfikat

* Wsparcie techniczne i serwis posprzedażny

Profesjonalna sprzedaż / inżynier / zespół R&D

Dysponujemy biegle anglojęzycznym zespołem handlowym, który komunikuje się z klientami na całym świecie, aby zrozumieć ich wymagania. Nasz zespół inżynierów mechaników ma doświadczenie w tej dziedzinie od ponad 20 lat. Mogą nie tylko oferować profesjonalne usługi projektowe, ale mogą również zapewnić fachowe konsultacje. Ponadto Winnsen Industry ma własny zespół inżynierów elektroników i programistów. Opracowujemy oprogramowanie stacji ładowania telefonów, elektronicznych szafek i automatów do sprzedaży w domu, a my możemy zaakceptować przepływ pracy służbowej i interfejs użytkownika.

Mamy certyfikat ISO C

Dzięki najnowszej maszynie do cięcia laserowego, giętarce CNC, spawarce itp. Cała produkcja odbywa się pod jednym dachem, dzięki czemu Winnsen Industry może kontrolować jakość produktu i terminowość dostaw. Winnsen Industry posiada certyfikat ISO na wszystkie procesy związane z obsługą klienta, dostarczając obiektywnych dowodów najwyższych środków kontroli procesu i jakości.

Eksportuj ponad 50 krajów

Obecnie Winnsen Industry eksportuje produkty ponad 50 krajów, a my zdobyliśmy wysoką reputację nie tylko w tworzeniu produktów najwyższej jakości, ale także w zakresie reagowania, łatwej pracy i stania za wszystkimi aspektami naszej pracy. Nasze wydajne platformy oprogramowania i systemy sprzętowe działają w harmonii, oferując najbardziej stabilną wydajność przy maksymalnej elastyczności.

Skontaktuj się z nami już dziś

Skoncentrujemy się na potrzebach biznesowych i przyczyniamy się do osiągnięcia celu rynkowego, możemy przygotować rozwiązanie „pod klucz” w oparciu o Twoje wymagania, aby odnieść sukces. Winnsen Industry, dumny z bycia jednym z czołowych producentów sprzętu samoobsługowego, ma pasję, wiedzę i zasoby, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę teraz i na zawsze.

Global Winnsen

Szczegóły kontaktu
Winnsen Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. John Liu

Tel: 86-512-5891-8000

Faks: 86-512-5891-8899

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)