products

Self Help Smart Vending Machines Instant Noodle Food Snack Orange Medicine

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Winnsen
Orzecznictwo: CE, FCC
Numer modelu: VKM400-E1100
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Varies based on different options
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: W zależności od dostępności zapasów
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
System płatności: moneta, rachunek, karta kredytowa, PayPal Materiał obudowy: Stal
Gwarancja: 1 rok Min. Sprzedaż towaru: 40 x 40 x 40 mm

opis produktu

Jaźń vending natychmiastowego kluski karmowej przekąski pomarańczowej medycyny mądrze automat

Sposób nakładania produktu:
Jako lider rozwiązań samoobsługowych, Mini Mart Vending Kioski Winnsen to wysoce bezpieczny i bardziej elastyczny automat do sprzedaży detalicznej. Dostarczamy kioski i maszyny vendingowe, oprogramowanie, a także system zarządzania, który pomaga obniżyć koszty operacyjne i zwiększyć przychody ze sprzedaży.

Dane techniczne:

Stalowy korpus

Całkowity rozmiar: 1900 (W) x 1050 (D) x 1917 (H) mm

Kolor ciała Biały, niestandardowy
Max.Shelves 7
Max. Kanały na półkę 16

Max. Rodzaje sprzedaży

96

Pojemność przechowywania

Około 500-1000 sztuk

Ilość załadunku kontenera

5 sztuk / 20 stóp, 12 sztuk / 40 stóp

Mechanizm dozowania

Dostępne są sprężyna cewki, przenośnik, wieszak do wieszania, szerokość i ilość kanałów można swobodnie regulować

  Protokół systemu płatności

MDB


Funkcje:

1. Możemy dostosować dla Ciebie inny język interfejsu użytkownika, jest również wyposażony w opcję wyświetlania wielu języków w tym samym czasie. Użytkownicy mogli wybrać swoje języki ojczyste przed zakupem. Ta cecha sprawia, że ​​automat Kiosk Winnsen jest szczególnie popularny w międzynarodowych lokalizacjach, takich jak lotnisko, międzynarodowa wystawa, duże imprezy itp. Znacznie zwiększy to Twoją sprzedaż.

2. Współczesny interaktywny ekran dotykowy sprawia, że ​​świat jest zupełnie inny. Automat kiosku vendingowego Winnsen z 19-calowym ekranem dotykowym wyświetla instrukcje obsługi i informacje o towarach zarówno w tekście, jak i na zdjęciach. Dzięki szybkiej i szybkiej reakcji z ekranu dotykowego użytkownicy z różnych krajów lubią kupować w kiosku z zaawansowanym kioskiem vendingowym Winnsen. Oferuje użytkownikowi doskonałe wrażenia użytkownika, mile widziane przez te najlepsze lokalizacje.

3. Regulowany kanał w kiosku Winnsen vending Kiosk pozwala zwiększyć wydajność sprzedaży, jednocześnie redukując koszty eksploatacji. Bez względu na to, czy chcesz sprzedawać jedzenie, napoje, papierosy ..., o ile ich rozmiar wynosi 40 x 40 x 40 mm i 250 x 300 x 150 mm, możesz umieścić je wszystkie na automatach kioskowych Winnsen vending do sprzedaży .

4. Oprócz dochodów z funkcji vendingu, możesz również zarabiać, sprzedając reklamę na opcjonalnym 19-calowym wyświetlaczu LCD. Ta funkcja przyciąga więcej osób do zakupu, w pewnym stopniu pomaga również zwiększyć sprzedaż.

5. Inteligentna winda wyjmuje towary, a drzwi elektroniczne z unikalną, bezpieczną funkcją anty-ręcznego dociskania, obie zapewniają uczucie świeżości. Szybka i łatwa obsługa.

6. Automat kiosku vendingowego Winnsen oferuje funkcję raportowania, która pomaga analizować sprzedaż dzienną / tygodniową / miesięczną dla przyszłego odniesienia do biznesplanu.

7. Winnsen Mini Mart Kiosk może być zarządzany zdalnie przez Internet, kabel LAN, WiFi, 3G lub inne dostępne rozwiązania.

Gwarancja:

Gwarancja wynosi 1 rok od daty wysyłki. Oferujemy wsparcie posprzedażowe przez całe życie za pośrednictwem poczty elektronicznej / telefonu / rozwiązywania problemów w języku angielskim.

Szczegóły kontaktu
Ryan

WhatsApp : 8613806220600