products

Zautomatyzowany automat z produktami kosmetycznymi, Smart Beauty Makeup Lipstick Cream Skin Product Vending Station

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Winnsen
Orzecznictwo: CE, FCC
Numer modelu: VKM1L12NL-01
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Varies based on different options
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: W zależności od dostępności zapasów
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk na miesiąc
Szczegóły informacji
ekran dotykowy: 22 cale Materiał obudowy: Stal walcowana na zimno
Max. Półka: 6 Max. Wybór: 72
System płatności: Moneta, rachunek, karta kredytowa Gwarancja: 1 rok
High Light:

micro market vending machine

,

mini market vending machine


opis produktu

Self vending instant makaronem przekąskę żywności pomarańczowy medycyna inteligentny automat

Sposób nakładania produktu:
Jako lider rozwiązań samoobsługowych, kioski vendingowe Mini Mart firmy Winnsen to wysoce bezpieczny i bardziej elastyczny automat do sprzedaży detalicznej. Zapewniamy kioski z automatami sprzedającymi i sprzęt, oprogramowanie, a także system zarządzania, który pomaga obniżyć koszty operacyjne i zwiększyć przychody ze sprzedaży.

Dane techniczne:

Korpus ze stali

Całkowity rozmiar: 1900 (szer.) X 1050 (gł.) X 1917 (wys.) Mm

Kolor nadwozia Biały, niestandardowy
Max. Półki 7
Max. Kanały na półce 16

Max. Rodzaje sprzedaży

96

Pojemność przechowywania

Około 500-1000 sztuk

Ilość załadunku kontenera

5 sztuk / 20 stóp, 12 sztuk / 40 stóp

Mechanizm wydawania

Cewka sprężynowa, przenośnik, wieszak są dostępne, szerokość kanału i ilość można dowolnie regulować

  Protokół systemu płatności

MDB


Cechy:

1. Możemy dostosować dla Ciebie inny język interfejsu użytkownika, jest on również z opcją wyświetlania wielu języków jednocześnie. Użytkownicy mogą wybrać język ojczysty przed zakupem. Ta funkcja sprawia, że ​​automat do sprzedaży kiosku Winnsen jest szczególnie popularny w międzynarodowych lokalizacjach, takich jak lotnisko, międzynarodowa wystawa, duże wydarzenia itp. Znacząco zwiększy to sprzedaż.

2. W dzisiejszych czasach interaktywny ekran dotykowy sprawia, że ​​świat jest zupełnie inny. Automat kioskowy Winnsen z 19-calowym ekranem dotykowym wyświetla instrukcje obsługi i informacje o towarach zarówno w tekście, jak i na zdjęciach. Dzięki szybkiej i szybkiej odpowiedzi z ekranu dotykowego użytkownicy z różnych krajów lubią kupować w zaawansowanym kiosku vendingowym Winnsen. Oferuje użytkownikom doskonałą obsługę, mile widzianą przez te wysokiej klasy lokalizacje.

3. Regulowany kanał w automacie z automatem do sprzedaży Winnsen pomaga zwiększyć możliwości sprzedaży, a jednocześnie maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji. Bez względu na to, czy chcesz sprzedawać jedzenie, napoje, papierosy ... o ile ich wielkość opakowania wynosi od 40 x 40 x 40 mm do 250 x 300 x 150 mm, możesz umieścić je wszystkie na automacie z automatem z kioskiem Winnsen .

4. Oprócz zarabiania na automatach, możesz także zarabiać, sprzedając reklamy na opcjonalnym 19-calowym wyświetlaczu LCD. Ta funkcja przyciąga więcej osób do zakupu, w pewnym stopniu pomaga również zwiększyć sprzedaż.

5. Inteligentna winda wyjmuje towary, a elektroniczne drzwi z unikalną, bezpieczną funkcją zapobiegającą zacinaniu się dłoni, zapewniają świeże uczucie. Szybka i łatwa obsługa.

6. Automat Winnsen Vending Kiosk oferuje funkcję raportu, która pomoże Ci analizować dzienną / tygodniową / miesięczną sprzedaż pod kątem odniesienia do twojego biznesplanu w przyszłości.

7. Maszyną Winnsen Mini Mart Kiosk można zarządzać zdalnie przez Internet, kabel LAN, Wi-Fi, 3G lub dowolne inne dostępne rozwiązania.

Gwarancja:

Gwarancja wynosi 1 rok od daty wysyłki. Oferujemy wsparcie posprzedażne przez cały okres jego życia poprzez e-mail / telefon / dokument dotyczący rozwiązywania problemów w języku angielskim.

Szczegóły kontaktu
Winnsen

WhatsApp : +8613806220600