products

Bary i restauracje Szafki na telefon komórkowy, Stacja ładująca do telefonu komórkowego naściennego

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Winnsen
Orzecznictwo: CE, FCC
Numer modelu: APC-04B
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Varies based on different options
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: W zależności od dostępności zapasów
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 3000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
materiał: Stal walcowana na zimno Napięcie: 100-240 v
Orzecznictwo: CE, FCC Użycie: Do ładowania telefonów
aplikacji: Bar, restauracja, biblioteka Funkcja: Reklama

opis produktu

Bary i restauracje Szafki na telefony komórkowe, naścienna stacja ładowania telefonów komórkowych

Dane techniczne:

LCD 19 cali
Ekran dotykowy 19 cali
Akceptor monet / banknotów / kart Zaakceptuj płatność monetą / kartą / kartą, taką jak dolar amerykański, euro, dolar australijski itp., Różne ceny mogą być ustawiane według uznania
PIN pad Ustaw hasło, aby zablokować telefon wewnątrz szafki
Szafka 4 szafki do ładowania 4 telefonów komórkowych w tym samym czasie
Wtyczki do ładowania Dostępne są różne wtyczki ładujące, ale nie ograniczone, takie jak iPhone, Blackberry, Nokia, Samsung, LG, Motorola, Sony Ericsson, Sharp, HTC. Podczas prawdziwej praktyki możesz zmienić na inne wtyczki
Obsługa multimediów gdy żaden użytkownik nie działa na ekranie dotykowym, odtwarza wideo reklamowe
Mówcy Dostępny
Stalowy korpus Wysokiej jakości stal, solidna struktura, różne kolory

Nasza ścienna stacja ładująca do telefonów komórkowych jest popularna zarówno na rynkach krajowych, jak i globalnych w ponad 30 krajach, głównie w Ameryce, Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i zyskała dobrą reputację w tej branży.

Pełne usługi oferowane są zgodnie z Twoją koncepcją - projektowanie, pobieranie próbek, masowa produkcja, wysyłka i obsługa posprzedażna.

Winnsen Industry, wiodący dostawca urządzeń samoobsługowych i terminali automatycznych, pokrywa zakres produktów od stacji ładującej telefon, wyświetlacz reklamowy sieci, digital signage, kiosk, ekran dotykowy all-in-one PC, wodoodporny wyświetlacz o wysokiej jasności, LED Light box, elektroniczny stojak i szafka. Dzięki możliwości oferowania kompleksowej usługi, Winnsen zapewni Ci projektowanie, montaż wartościowy, niestandardowe opakowania, różne wykończenia powierzchni i powiązane oprogramowanie zgodnie z różnymi wymaganiami.

Wiara Winnsena to „Innowacja, praktyczna praca zespołowa, uczciwość”, dzięki której Winnsen zapewnia klientom na całym świecie doskonałe produkty i usługi najwyższej klasy. Z przyjemnością zobaczymy, jak Twoja firma odniesie sukces.

Zespół R&D Winnsena składa się z doświadczonych inżynierów, którzy naprawdę rozumieją, jak tworzyć produkty standardowe i niestandardowe, co najmniej 70% inżynierów ma doświadczenie w ciągu dziesięciu lat. Wyposażony w gięcie CNC, maszynę do nacinania wieżyczek CNC, laserową maszynę do cięcia, wysokowydajną linię montażową, a także doświadczonych inżynierów i zespół programistów pod jednym dachem, Winnsen może spełnić Twoje wymagania, aby przekształcić Twój pomysł innowacji w prawdziwe.

Zdjęcia warsztatowe


Szczegóły kontaktu
Jacky

WhatsApp : 8613806220600