products

Nowoczesne stacje ładowania telefonów komórkowych, szafka do ładowania telefonu z ekranem reklamowym o przekątnej 43 cali

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Winnsen
Orzecznictwo: CE, FCC
Numer modelu: APC-04A-5
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Varies based on different options
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: W zależności od dostępności zapasów
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 3000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Stacja ładująca do telefonu komórkowego aplikacji: Ładowanie i reklama
LCD: 43 cale Kolor: Srebrno-biały
typu: Stojak podłogowy Zamówienie OEM / OEM: Zadowalające
Waga: 86 kg

opis produktu

Nowy model telefonu komórkowego z dużym ekranem do ładowania z 43-calowym ekranem reklamowym LCD


Dane techniczne:

Nazwa produktu
Nowy projekt Reklama 43 cali Bezprzewodowy telefon komórkowy Ładowanie APC-04A-5
Waga
86 kg
Ekran
43-calowy ekran LCD
Wtyczki Charge
Dostępne są różne wtyczki ładowania, takie jak iPhone, Blackberry, Samsung, LG, Motorola, Sony Ericsson, Sharp, HTC.
Szafka
4 cyfrowe szafki do ładowania 4 telefonów komórkowych w tym samym czasie
Stalowy korpus
Wysokiej jakości stalowy materiał, solidna konstrukcja, dostępne różne kolory
Język
Obsługiwane mogą być różne języki
Zapłata
Moneta / Uwaga / Obsługa karty
3G / WIFI
Utrzymany
System operacyjny
Reklamy na Androida, ładowanie MCUCechy:

Platforma reklamowa
Oprócz dochodów z usług ładowania, możesz również zarabiać, sprzedając reklamę na 43-calowym wyświetlaczu LCD. W porównaniu z tradycyjnymi oznakowaniami cyfrowymi i odtwarzaczem reklam LCD, mobilne kioski do ładowania firmy Winnsen przyciągają więcej osób do oglądania filmów promocyjnych i zdjęć, ponieważ są wyposażone w funkcję ładowania. Osoby korzystające z kiosków z telefonami mobilnymi w Winnsen chętnie oglądają reklamy, ponieważ mogą mieć na nie naładowane urządzenie.
5-calowy ekran dotykowy
5-calowy ekran dotykowy wyświetla instrukcję obsługi, użytkownik może łatwo zrozumieć, jak korzystać z ładowania telefonu komórkowego Winnsen
Kiosk. Dzięki szybkiej i aktywnej reakcji z ekranu dotykowego użytkownicy z różnych krajów lubią ładować swój telefon komórkowy w kiosku Winnsen. Oferuje użytkownikowi doskonałe wrażenia użytkownika, mile widziane przez te najlepsze lokalizacje.
4 Zabezpieczone szafki elektroniczne
APC-06A umożliwia jednoczesne ładowanie 6 telefonów komórkowych. Jedna z dywizji Winnsen specjalizuje się w produkcji szafek, z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie metalowych szafek i ponad 8-letnim doświadczeniem w zakresie zaawansowanych szafek elektronicznych, Winnsen wie, jak zrobić dobrze zabezpieczoną elektroniczną szafkę do ładowania telefonów komórkowych / iPadów.
Dioda LED
4 elektroniczne szafki są w środku z oświetleniem LED. Nie tylko uatrakcyjnia stację ładującą, ale także pełni funkcję wskaźnika. Wszystkie puste szafki będą miały zielone światło, a użytkownik będzie wiedział, że do ładowania dostępne są zielone szafki. Wszystkie zajęte szafki mają czerwone światło w środku, na wypadek gdyby użytkownik zobaczył wszystkie 6 szafek na czerwono, wiedziałoby, że musi jechać do innych stacji ładowania w pobliżu, aby naładować swoje urządzenie.
Funkcja raportu
APC-04A-5 oferuje funkcję raportowania do analizy miesięcznej operacji i przyszłego biznesplanu.
Pilot
APC-04A-5 może być sterowany zdalnie przez Internet, kabel LAN, WiFi, 3G lub inne dostępne rozwiązania.
Pełne usługi są oferowane zgodnie z Twoją koncepcją - projektowaniem, próbkowaniem, masową produkcją, wysyłką i usługą posprzedażną.
Ten bank Reklama finansowa Komórka mobilna Wifi Ładowanie szafek Kiosk Digital Signage nazywane jest również mobilnym kioskiem do ładowania, ponieważ użytkownik może pobierać opłaty za telefon komórkowy za samoobsługę za pomocą tej innowacyjnej stacji ładującej. Ta stacja ładująca telefon komórkowy jest również nazywana szafką ładującą, bezpieczną szafką telefoniczną lub kioskiem do ładowania telefonu komórkowego szafki, ponieważ użytkownik może umieścić telefon komórkowy w szafce elektronicznej w celu zabezpieczenia przed kradzieżą. Ta stacja ładująca do telefonów komórkowych jest również nazywana uniwersalnym ładowaniem kiosku lub uniwersalną stacją ładującą, ponieważ wszyscy użytkownicy posiadający różne telefony komórkowe mogą ładować się na tej stacji ładującej.

Zdjęcia warsztatowe:


Obsługujemy ponad 40 krajów

Szczegóły kontaktu
Winnsen

WhatsApp : 8613806220600